Поїздка в зону АТО для доставки гуманітарної допомоги


З 21 по 25 серпня група волонтерів ГО «Відсіч» та ГО «Козацька звитяга» здійснила поїздку в зону АТО для доставки гуманітарної допомоги. Разом з волонтером Віктором Дмитровичем Степаненком в поїздці взяли участь народні депутати Mihaylo Gavrilyuk та Віктор Романюк. Допомогу надано артилеристам Нацгвардії, розташованим в Луганській області, в числі яких є мешканці Васильківщини.
Доставлено продукти харчування, воду, цигарки та інші необхідні на фронті речі. Військові отримали нагоду поспілкуватись з представниками Верховної Ради, поділитись з ними своїми думками про ситуацію на фронті та в країні в цілому. Незважаючи на суцільні обстріли, від зустрічей залишились лише позитивні емоції.
Зворотня дорога виявилась непростою. Треба було забрати на ремонт з фронту автомобіль»Nissan Patrol», переданий раніше в батальйон Нацгвардії ім. Кульчицького. Вирішили тягнути його старенькою «Газелькою», яка зробила вже не один десяток рейсів на фронт. До Харкова все було нормально, а потім почалися пригоди. На виїзді з міста лопнув радіатор — допоміг друг з батальйону «Золоті ворота» Авіатор, який перебував у відпустці. Потім в Лубенському районі Полтавської області, в с. Войниха, «обрізало» шпильки на колесі Ніссана — молодий патріот Андрій Гунько (школа №1 м. Лубни) підняв на ноги ледь не все село, в тому числі і Андрія Миколайовича, який виконав майже всі технічні роботи.
Ще одна дивна зустріч відбулась в Полтаві. В «Газелі» закінчилось пальне, і коли вдалося зупинити попутний автомобіль, виявилось, що за кермом — мешканець с. Кожухівка Васильківського району, Василь Васильович Самохатка.
Врешті решт, після двох з половиною діб без сну хлопці добрались «на базу». «ГАЗель» тепер також доведеться ремонтувати. Але головне, що виконали свою місію, і всі повернулись живі і здорові.

З питань гуманітарної допомоги можна звернутись за телефоном (098) 522-93-83 (Віктор Дмитрович)Усі новини