Васильків з висоти пташиного польоту


Започатковуємо нову для нашого міста ініціативу — зйомки фото та відео з висоти пташиного польоту!
Для початку, ми зробили пробний політ над Васильковом від Змієвих валів до Стугни і назад.

В перспективі буде зроблено ще декілька оглядових польотів, щоб максимально охопити територію міста.
Плануємо зняти також сюжети про населені пункти Васильківського району. Будемо раді почути пропозиції щодо визначних місць Васильківщини, які вам хотілось би оглянути — це можуть бути пам’ятки архітектури, природні краєвиди, історичні місця тощо.

Також відзняли територію колишнього міського сміттєзвалища

Таким чином хочемо започаткувати серію роликів про найбільш захаращені та забруднені місця нашого регіону.

Відзняли пробний оглядовий ролик про комплекси відпочинку. За розумну ціну можемо запропонувати власникам підготувати відео про їхні заклади. Зауважимо, що кошти від цього проекту будуть спрямовані на волонтерську допомогу фронту та підтримку діяльності громадського патруля «Відсіч». До речі, в перспективі плануємо запровадити проект «повітряний патруль» для спостереження за найбільш криміногенними точками міста та більш оперативного реагування нашого автопатруля.

Ще вдалося засікти бракон’єрів на плесах Стугни — наразі вилов риби заборонений! Хто пізнає порушників — може повідомити наш патруль (067) 404-10-40 або в міліцію.

В перспективі плануємо познімати маєтки васильківських чиновників-можновладців, які, перебуваючи на державних посадах і отримуючи бюджетні зарплати, примудрились повідбудовувати собі вілли з басейнами. Чекайте в гості!

Наразі поки що все. Будемо раді почути пропозиції про можливі об’єкти зйомок.Усі новини