Ініціатива ГО Відсіч: патрулювання міста.


Починаючи з 10 січня 2015 року представники Громадського формування «Відсіч» за підтримки ГО «Васильківська самооборона «Відсіч» з власної ініціативи розпочали автомобільне патрулювання Василькова. Це рішення пов’язане насамперед з погіршенням криміногенної ситуації в місті та районі.
Наразі місто патрулюють 4 автомобілі з екіпажами по 3 представника ГФ «Відсіч». Якщо в когось є можливість і бажання допомогти насамперед своєму місту — нам потрібні рації для більш оперативного реагування і взаємодії, а також пальне, оскільки авто заправлені за власні кошти. Також запрошуємо приєднуватись до патрулювання свідомих громадян.

Вже перший день патрулювання ГФ «Відсіч» показав правильність нашої ініціативи.
Розпочавши чергування близько 19:30 зареєструвались у МВС. За дві години поступив виклик на гарячу лінію Відсіч щодо перебування сторонніх осіб у приміщенні тепломережі по вул. Декабристів, 60-а. Всі патрулі було скоординовано на дану адресу. По приїзду було встановлено, що двері тепломережі закриті, тож ми розмістились навколо території для контролю усіх виходів. Згодом з’явився Ігор Гаврилюк з камерою та почав знімати «бандитів», що оточили тепломережу, розповідаючи при цьому щось про Сабова. Він же викликав Василя Первака (перший зам начальника райвідділу МВС), в подальшому з’явився директор тепломережі. Як з’ясувалось із приїздом МВС, у приміщенні групою осіб на чолі з попереднім керівником та ще пари одіозних осіб відбувається «підготовка річного фінансового звіту» підприємства, для чого працівники о 22 годині вечора 11.01.15 (неділя) знищують «не потрібні» зі слів колишнього документи. Факт знищення документів добре проглядався із вікон тепломережі навіть під час прийняття прибувшою слідчою групою пояснень від очільника міста та інших громадян!!!

Група представників ГФ «Відсіч» залишилась на ніч на чергування біля приміщення «Тепломережі».
Далі буде…Усі новини