«Хитряк». Припинення незаконного будівництва


Увага!
Шановні громадяни!
До нашої організації (ГО «Васильківська самооборона «Відсіч») звернулись мешканці будинку № 4 по вул. Декабристів з проханням допомогти зупинити незаконне будівництво на території ринку «Хитряк».
«Відсіч» вже взяла участь в деяких міроприємствах з цього приводу, зокрема, розмістили банер над проїжджою частиною, звернулись до депутата ВР О. Тягнибока, при1ймали участь у зустрічах активістів з представниками прокуратури, міліції, міської влади тощо.
Однак забудовники, які представляють інтереси одіозного заїжджого депутата-регіонала Олега Мазепи, продовжують свою чорну справу. Вже демонтовані кіоски багатьох підприємців, їх «загнано» в умови, в яких вони, фактично, втрачають свій бізнес. Крім того, в разі реалізації цього «будівельного» проекту, будуть закриті вікна та балкони будинку №4 аж до 3-го поверху.
Сьогодні, 10 квітня, ми разом з активістами провели ще один пікет, були запрошені журналісти каналу 1+1 (репортаж має бути у вечірньому випуску новин).
Як тільки представники ЗМІ та активісти розійшлись — забудовники знову взялися за своє. Привезли металеві конструкції, які розвантажують, і є загроза того, що сьогодні вони будуть встановлені і забетоновані.

УВАГА!!!
В кого є можливість — підходьте на «хитряк»!
Не дамо залишкам попередньої корумпованої влади продовжувати свою чорну справу і творити безлад в нашому місті!

IMG_6691IMG_6662Усі новини